فراماسونری

فراماسونری ( شیطان پرستی )

دجال و رژیم غاصب اسرائیل


دجال و رزیم غاصب اسرائیل

شواهد ارتباط رژیم اسرائیل با فراماسونری

1. در پرچم اسراییل نمادهای ماسونی بصورت علنی و کاملاً  بی شرمانه خود را نشان می دهند. این علایم عبارتند از:

}}

الف) ستاره ششگوش(Hexagram) : قبلاً ذکر کردیم که اکثر یهودیان، همانند فراماسونرها حضرت سلیمان را پادشاه و جادوگر میدانند، نه پیامبر. بنابراین علامت ستاره شش گوش یا مهر سلیمان، در بین یهودیان علامتی اعتقادی نیست و به شریعت موسی (ع) هیچ ارتباطی ندارد. بلکه نشان دهنده ارادت آنها به سلیمان البته بعنوان  پادشاه و جادوگر، میباشد. این در حالی است که سلیمان (ع) بنا بر اعتقاد مسلمانان، یکی از انبیای پارسای خداوند متعال بوده است.

 

ب) علامت نیل تا فرات: که به صورت 2  نوار آبی رنگ در دو طرف ستاره شش گوش دیده می شود، وسعت سرزمین پادشاه سلیمان! (King Solomon)  را از دید یهود نشان می دهد. نکته جالب این که فراماسونها نیز اعتقاد دارند، که قبل از ظهور ضد مسیح (Antichrist)، باید سرزمین حکومت پادشاه سلیمان به اشغال یک فراماسون درآید و بعد ازآن ضد مسیح حکومت جهانی را آغاز کند. اشتراکات فراوانی که بین نمادها و تفکرات یهودیان صهیونیست و فراماسونها وجود دارد (از جمله مثالهای فوق)،  نشان می دهد که رابطه بسیار محکمی بین این گروهها وجود دارد. پرچم اسراييل که بطورکامل واجد علايم ماسوني است.

2. حضور همزمان ستاره ششگوشه داوود (Hexagram) در پرچم اسرائیل، در مهر ماسونی و در اسکناس یک دلاری آمریکا 

مهر ماسونی آمریکا 2 قرن قبل از تأسیس اسرائیل ساخته شد. این موضوع می تواند ارتباط محکم اسرائیل با فراماسونری را تأیید کند؛  چرا که مهر ماسونی که مملو از انواع و اقسام  علایم  شیطانی است،  علامت ستاره ششگوش را نیز در خود  جای  داده  است. 

از این مطلب می توان دریافت که علامت ستاره ششگوش نیز یکی از  علایم واضح ماسونی است که در نمادهای  تشکیلات مهم ماسون  بکار رفته است.  ضمن این که حضور علامت ستاره داوود (Hexagram) در مهر ماسونی و اسکناس یک دلاری آمریکا نشان می دهد که نقشه تأسیس اسراییل از قرن ها پیش توسط فراماسون ها ریخته شده بود  و هولوکاست بهانه ای بیش نبود. در واقع می توان از این مساله  نتیجه گرفت که کشور اسراییل باید به هر وجه  ممکن توسط ماسون ها تشکیل می شد و افسانه کذایی هولوکاست  نیز  فقط  بهانه ای  شد  تا  فلسفه  وجودی اسراییل، توجیهی داشته باشد.

 

حضور علامت ستاره داوود در

مهر ماسوني و اسکناس يک دلاري

 

مهر ماسوني آمريکا دو قرن قبل

از تاسيس اسراييل ساخته شد.

 

3. دادگاه عالی اسرائیل (Israeli Supreme Court) در بیت المقدس.

بسیاری از حکم ها و فرمانهایی که درباره ترور فلسطینیان و مسلمانان سایر کشورهای اسلامی وضع  می شود، از (Israeli Supreme Court) یا دادگاه عالی اسرائیل صادر می گردد. در این دادگاه به صورت علنی و بدون هیچ واهمه ای از علایم ماسونی استفاده شده است. برای اطمینان از حضور علایم فراوان ماسونی در این دادگاه، ازGoogleEarth استفاده کرده و صحت عکس ها را به وسیله آن می آزماییم. همانطورکه در تصاویر زیر ملاحظه می فرمایید، هیچ تردیدی در صحت عکسها وجود ندارد:

عکس راست: (Israeli Supreme Court)  دادگاه عالي اسراييل

عکس چپ: (Israeli Supreme Court) دادگاه عالي اسراييل در Google Earth

در طراحی این دادگاه از علایم ماسونی بی شماری استفاده شده است که ما در اینجا به بعضی از آنها اشاره خواهیم کرد:
الف) در سقف یکی از قسمتهای ساختمان این دادگاه، هرم و چشم جهان بین ساخته شده است.  

ب) یکی دیگر از بناهای دادگاه، یک Obelisk است که دقیقاً مشابه بنای یادبود ماسونی جرج  واشنگتن درآمریکا (البته با ابعادی کوچکتر) می باشد Obelisk یک علامت معروف مصری و ماسونی است.

ج) کتابخانه دادگاه، 30 عدد پله دارد و بعد از این 30 پله، 3 رده کتاب وجود دارد که مجموعاً عدد 33 را تشکیل می دهند.

علاوه بر این، قوانین حاکم بر کتابخانه دادگاه نیز قوانین ماسونی است. یکی از قانونهای ماسونی اینست که، هیچیک از ماسونها در هر رده و درجه ای که باشند، نمی توانند به  اختیارات  مربوط به درجات و مراتب دیگر، دسترسی داشته باشد. در کتابخانه دادگاه عالی اسرائیل نیز قوانین ماسونی حاکم است؛ یعنی هر عضوی حق دارد فقط از کتابهای رده مربوط به خود استفاده کند. رده های کتابخانه دادگاه عالی اسراییل عبارتند از: رده اول مربوط به وکلای مدافع، رده دوم مربوط به قضات فعال و مشغول بکار و رده سوم مربوط به قضات بازنشسته. بالاترین رده، مربوط به قضات بازنشسته است، اما آنها نیز نمی توانند از کتابهای رده های پایین تر استفاده کنند. این در حالیست که در هیچ کتابخانه دیگری این ممنوعیت ها حداقل در مورد افراد با مراتب بالای علمی وجود ندارد.

نکته بسیار مهم: از دقت در ساختار دادگاه عالی اسراییل می توان دریافت که ساختار حکومتی کشور اسراییل که ظاهراً با داعیه های مذهبی شکل گرفته است، عملاً و علناً ویژگیهای الحادی، شیطانی و ماسونی را نشان می دهد. وقاحت این مسأله تا آن حد است که اسراییلیان که ادعای شریعت حضرت موسی (ع) را می کنند و قاعدتاً باید از فرعون بیزار باشند، بوضوح از علایم ماسونی با منشأ مصری در بناهای دولتی خود استفاده می کنند. از جمله: هرم و چشم جهان بین، Obelisk و....

 
4. بناهای ماسونی شهر ایلات (Eilat) در اسرائیل:  شهر ایلات در جنوب اسرائیل و مجاور دریای سرخ واقع شده است. آنها در این شهر، علایم ماسونی خود را با جسارت تمام نشان می دهند؛ بطوریکه میتوان گفت در هیچ نقطه از جهان، علایم ماسونی این چنین آشکارا در ملأ عام قرار ندارند. بناهای ماسونی متعددی که در این شهر وجود دارند، عبارتند از: بنای مربوط به یکی از میادین این شهر، هرم و چشم جهان بین می باشد و روی سنگ یادبود این  بنا، علامت پرگار و گونیا دیده می شود.

يکي از ميادين شهر ايلات اسراييل, که در آن نمادهاي هرم وچشم جهان بين, پرگار وگونيا وساير علايم ماسوني ديده مي شود.


یکی از ساختمان های شهر ایلات که به صورت هرم ساخته شده است.

 

 5. آرم سازمان جاسوسی اسراییل موساد Mossad :  در آرم سازمان جاسوسی اسراییل موساد که یکی از مخوف ترین نهادهای امنیتی دنیا است، علایم ماسونی خود را بوضوح نشان می دهند. این علایم عبارتند از:

1. دو شاخه زیتون که هرکدام 13 برگ زیتون دارند و سیزده عدد خوش یمن ماسونها و یهودیان است

2. یک شمعدان 7 پایه 3 پله،که هم در بین یهودیان و هم ماسونها مقدس است. این شمعدان 7 پایه، علامت مخصوص درجه  Royal Master در لژهای ماسونیYork Rite   که یکی از انواع لژهای معروف هستند، می باشد.

توجه: به دلیل مقدس بودن شمعدان 7 پایه در نزد یهودیان، شاید بتوان این شمعدان را بعنوان عقیده یهودی موساد نیز توجیه کرد. بنابراین این شاهد ذکر شده برای ماسونی بودن اسراییل، جزء شواهد قوی نیست.

 


عکس راست: آرم سازمان جاسوسي اسراييل(موساد).به 13 برگ زيتون در هر شاخه, و شمعدان 7 پايه توجه فرماييد.

عکس چپ: علايم مربوط به مدارج لژ هاي ماسوني.به شمعدان 7 پايه 3 پله که مربوط به درجه 15 لژ است, توجه کنيد.(فلش قرمز)

6. ماسون بودن تعداد زیادی از نخست وزیران اسراییل.

ماسون بودن تعداد زیادی از نخست وزیران اسراییل، از جمله شواهدی است که ارتباط اسراییل را با فراماسونری نشان می دهد. در اسراییل نیز  همانند آمریکا، اکثر  نخست وزیران ماسون بوده اند. در تصویر، دو نفر  از این نخست وزیران ماسونی را به عنوان مثال آورده ایم: 

اسحاق رابين نخست وزير سابق ماسوني اسراييل(سمت راست),  هنري کيسينجر سياستمدار يهودي آمريکايي (وسط) و شيمون پرز يکي ديگر از نخست وزيران ماسوني سابق اسراييل (سمت چپ). اسحاق رابين به دليل تخلف از بعضي آرمانهاي صهيونيستي و ماسوني , به دست يک صهيونيست افراطي کشته شد.

 
نکته جالب این که در نامه ای که از سوی یک تشکیلات فراماسونی اسراییل برای اسحاق رابین نخست وزیر سابق اسراییل فرستاده شده است، از وی به همراه « بیل کلینتون رییس جمهور سابق آمریکا و ملک حسین پادشاه سابق اردن، به عنوان ماسونهای صلح طلب تقدیر شده و به آنها لقب ماسونهای صلح داده شده است! در تصویر زیر،  متن نامه مذکور را ملاحظه می فرمایید:


متن نامه اي که از سوي يک تشکيلات فراماسونري اسراييلی براي اسحاق رابين نخست وزير سابق اسراييل فرستاده شده است, و در آن از وي به همراه بيل کلينتون رييس جمهور سابق آمريکا و ملک حسين پادشاه سابق اردن, بعنوان ماسونهاي صلح طلب تقدير شده و به آنها لقب ماسونهاي صلح داده شده است!


همانگونه که در متن نامه ملاحظه فرمودید، اسحاق رابین نیز همچون بیل کلینتون یک ماسون بوده است. از سوی دیگر، متن نامه نشان می دهد که اکثر دشمنان ملت مسلمان ایران و سایر  مسلمانان آزاده جهان، عضو تشکیلات شیطانی فراماسونری هستند برای مثال،  بیل کلینتون که با سیاستهای خصمانه خود تحریم اقتصادی وسیعی را علیه ایران اعمال کرد، اسحاق رابین که در دشمنی با ایران، شمشیر را از رو بسته بود، و ملک حسین پادشاه اردن که با حمایت از صدام در جنگ تحمیلی، نقش مهمی را در شهادت جمع کثیری از جوانان ملت غیور ایران بازی کرده وحتی بصورت نمادین، یک گلوله توپ ارتش بعثی را به سمت شهرهای مرزی ایران پرتاب نموده بود، همه و همه شاگردان مکتب شیطانی  فراماسونری بودند.

 
7. تلاش برای تخریب مسجدالاقصی و ساخت معبد سلیمان: همانطور که گفته شد اکثر  یهودیان (بالاخص صهیونیستها) و نیز فراماسونرها سلیمان را پادشاه می دانند و اعتقاد به جادوگر بودن وی دارند، تا آنجا که به جای  عبارت Prophet Solomon : پیامبر سلیمان، عبارت King Solomon : پادشاه سلیمان  را بکار میبرند.  یکی از مهمترین برنامه هایی که گروههای منحرف مذکور تدارک دیده اند، تخریب مسجدالاقصی وساخت معبد سلیمان است. نکته ای که مسلم است، اینست که هدف از ساخت معبد سلیمان، ساخت یک معبد به عنوان عبادتگاه خداوند، و بعنوان معبدی برای شریعت حضرت موسی (ع) نیست، بلکه هدف آنها، ساخت معبدی به عنوان نماد الحاد و محلی برای جولان تمام ابزارها و یادبودهای شیطانی است.

واقعاً چگونه ادعای صهیونیستها را مبنی بر اینکه معبد سلیمان جایی برای پرستش خداوند است، میتوان پذیرفت، در حالیکه در تورات تحریف شده (نه تورات  نازل شده از جانب خداوند) حضرت سلیمان (ع) بت پرست نامیده شده است؟ ازسوی دیگر باتوجه به اینکه در روایات اسلامی از مسجد سازی حضرت آدم (ع) و حضرت ابراهیم (ع) و... سخن گفته شده، چگونه می توان پذیرفت که حضرت سلیمان (ع) بجای مسجد،  معبد ساخته اند؟

البته لازم به ذکر است که ما در اینجا  قصد  نداریم تا صرفاً بین لفظ مسجد و معبد تفاوت قایل شویم،  بلکه تلاش می کنیم تا بین مفاهیمی که این نامگذاری ها بدنبال خود دارند، افتراق بگذاریم. بدین ترتیب می توان دریافت که ادعاهای صهیونیستها مبنی براینکه معبد سلیمان محلی برای پرستش خداوند می باشد، دروغ بوده و آنها به همراه متحدان نزدیک خود (فراماسونها) در صدد ساخت محلی برای مبارزه با نماد های الهی هستند.

نکته: نقش یهودیان ساکن اورشلیم بعنوان نشر دهنده و پرورش دهنده اصلی تعالیم ماسونی کابالا درطول تاریخ ، خود سندی محکم بر ارتباط تنگاتنگ اسراییل با فراماسونری است.

8. حمایت همه جانبه دولت ماسونی آمریکا از اسرائیل:

حمایت همه جانبه سیاسی اقتصادی و فرهنگی دولت ماسونی آمریکا از اسرائیل از بدو تأسیس تا کنون، و مشترک بودن بسیاری از علایم دولتی و رسمی دو کشور (از جمله حضور ستاره ششگوشه در پرچم اسراییل حضور همین علامت در مهر ماسونی آمریکا و در پشت دلار) ، نشان دهنده این مطلب است که دولت اسرائیل نیز همانند آمریکا، یک حکومت شیطانی و کاملاً ماسونی است.

شواهد ارتباط اکثر یهودیان با فراماسونری

در مطالب قبل، ردپای یهودیان را در اکثر فعالیتهای ماسونی ملاحظه فرمودید. در این قسمت، بصورت مختصر به بعضی از آنها اشاره می کنیم. تعدادی از شواهد مهم که رابطه قوی یهود و  فراماسونری را نشان می دهند، عبارتند از :

1. سازماندهی تعالیم جادوگری کابالا توسط یهودیان و انتشار آن به اروپا که سبب تشکیل گروههای ماسونی شد.

2.  خوش یمن بودن عدد 13 هم بین یهودیان و هم فراماسونرها.

3. اعتقاد مشترک یهودیان و فراماسونرها به تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان.

4. اعتقاد مشترک یهودیان و فراماسونرها به جادوگر بودن سلیمان.

 

5. حضور هم زمان ستاره ششگوش  یا ستاره داوود در پرچم اسرائیل، تعداد زیادی از کنیسه های یهودی، مهر ماسونی آمریکا، اسکناس ۱دلاری آمریکا و لژهای ماسونی. همانطورکه قبلاً ذکر شد،  وارثان دین تحریف شده یهودیت، حضرت سلیمان (ع) را پیامبر نمی دانند، بلکه ایشان را پادشاه و جادوگر می دانند؛ حال سوال اینست که چرا یهودیان علامت ستاره ششگوشه را که از دید آنها نماد مهر سلیمان است، درکنیسه های خود به کار می برند؟!  زیرا همانگونه که می دانیم، کنیسه عبادتگاه است، نه مرکز پادشاهی!

  

 

 

 حضور همزمان ستاره 6 گوش در علايم گروه ماسوني, مهر ماسوني آمريکا, پرچم کشور ماسوني اسراييل و کنيسه هاي يهودي, نشان دهنده ارتباط بسياري از يهوديان کنوني با فراماسونري است.

لینک ثابت

نوشته شده در ساعت توسط farshid


بنام خالق زیبایی ها . بنام او که مرا جان داد ، زمین را خلق کرد و آیات خود را در آن بگستراند تا راهنمای جهانیان باشد .
بسم الله الرحمن الرحیم .
این وبلاگ در جهت مبارزه با فرقه ی شوم فراماسونری تهیه و تنظیم گردید و امید است که توانسته باشم که حق مطلب را ادا کرده و باعث اطلاع رسانی دقیق به انسان های مؤمن و خدادوست شده باشم . نوشتن و به روز کردن این بلاگ ، به یاری خدا ادامه دارد و تا آخرین قطره خون تلاش خود را خواهم کرد.


Powered by BLOGFA
Designed by farshid farhoudi
خروجی وبلاگ